masaż klasyczny

Masaż klasyczny całego ciała

  • Czas trwania: 1 h 30 min

Opis

Doskonale zmniejsza i neutralizuje napięcia mięśniowe, nerwowe, psychiczne. Prowadzi do pełnego rozluźnienia i odprężenia. Przynosi ulgę przy bólach ciała i uczuciu napięcia nerwowego.

Pomaga uporać się ze spadkami nastroju, rozładować długotrwały stres, łagodzi wewnętrzny niepokój, depresję. Poprawia stan fizyczny, jest antidotum na przemęczenie i spadek nastroju – niweluje zgubny wpływ codziennego stresu.

Odczuwasz ból pleców, karku lub napięcie mięśni po treningu Salon Masażu Odnowa w Katowicach zaprasza na masaż klasyczny, leczniczy. Masaż klasyczny jest polecany głownie osobom z problemami bólowymi pleców czy karku. W trakcie masażysta rozmasowuje wszystkie napięcia mięsniowe powodując zmniejszenie i neutralizację napięc mięśniowych, nerwowych, psychicznych. Prowadzi do pełnego rozluźnienia i odprężenia. Przynosi ulgę przy bólach ciała i uczuciu napięcia nerwowego. Pomaga uporać się też ze spadkami nastroju, rozładować długotrwały stres, łagodzi wewnętrzny niepokój, depresję. Poprawia stan fizyczny, jest antidotum na przemęczenie i spadek nastroju – niweluje zgubny wpływ codziennego stresu. Poprzez usprawnienie krążenia krwi i stymulację układu limfatycznego nasz organizm szybciej pozbywa się toksyn, co wpływa na jędrność i elastyczność naszej skóry. Masaż rozbija tkankę tłuszczową, a to powoduje, że nasza sylwetka staje się smuklejsza i piękniejsza.

Działanie masażu klasycznego jest wyciszające, pobudzające, przeciwbólowe, regenerujące, lecznicze, a nawet odchudzające. Masaż klasyczny wykorzystywany jest jako element wspomagający zwalczanie wielu chorób, w tym dolegliwości ortopedycznych, neurologicznych czy. Znajduje też zastosowanie w ogólnych problemach zdrowotnych zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.