O nas

Oferujemy Ci magiczną podróż do świata zdrowia,
relaksu i pełnego odprężenia.

Salon Masażu Odnowa

Salon Masażu Odnowa otwarto 15 marca 2016 roku, od tego czasu już wiele osób udało się przekonać do masażu i zbawiennego wpływu na stresy życia codziennego, ogólną kondycję organizmu.

Byliśmy partnerem w warsztatach zorganizowanych przez elitarną fundację Class Ladies, sponsorem nagród w biegu zorganizowanym na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach, braliśmy udział w Kinie na Obcasach. Bierzemy udział w programie Zadowolony Konsument, do którego zostaliśmy zgłoszeni przez usatysfakcjonowanego usługą Klienta. Za co bardzo dziękujemy 🙂

Mamy świadomość, że wiele jeszcze przed nami, ale cieszy nas każde miłe słowo Klienta, każda pochwała. Obiecujemy, że zrobimy wszystko aby nasze usługi były na najwyższym poziomie i zawsze będziemy pomagać każdemu kto zawita w nasze progi – na stres, ból i w odchudzaniu.

Salon Masażu Odnowa

Właścicielka – Joanna Pakuła-Gierzyńska

Z wykształcenia ekonomista, kosmetyczka, masażysta. Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingu i Języków Obcych w Katowicach , szkoły kosmetycznej oraz jednej z najlepzych Szkół Masażu w Polsce – „Heros”Centrum Szkoleniowe i dodatkowych kursów masażu takich jak: masaż klasyczny/leczniczy, relaksacyjny, izometryczny, kontralateralny, odchudzający, sportowy, ciązowy, bańką chińską oraz goracymi kamieniami wulkanicznymi.

Prawdziwa fanka swojej pracy, którą ceni za możliwość pomagania innym i wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom Klientów.W pracy ambitna perfekcjonistka lubiąca wyzwania i zmiany, w życiu codziennym stara się odnaleźć piękno w rzeczach zwykłych i prostych. żyje chwilą, chwyta tu i teraz.

ja2

Galeria

Masz pytanie lub chcesz umówić się na wizytę?